Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Jeta Vazhdon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dhe bora ngrin qytetin,
askund nuk shoh njeri
Eci rrugeve i vetem,
mendja prap me shkon ne ty

Dhe jeta prap vazhdon,
e ti me mua nuk, je
e pranoj se veshtire e kam,
qe kur shkove e mua me le, 2 x

ref:E di se dimri do te kalon,
dhe ditet e ngrohta do te vine,
tjeter vashe zemren ma gezon,
tjeter vashe doren do te ma shtrine,... 2 x

I njoh lojrat e tua,
shikimin tend mire e di,
genjen kur thua te dua,
dhe kur permend dashurin,

Nje dite prap do te kthehesh,
t`me bashkohesh perseri
Do te kerkosh dere me dere,
sdo te jeme atehere ne shtepi


Ky tekst u dërgua nga nora&talja   Agim777Fisnikët
Publikimi: 01/12/2000


Fisniket - Jeta Vazhdon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Vazhdon".
3. Video është e këngës "Jeta Vazhdon", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0