A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Fisniket - Me Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1994

1994-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Kur Të Vjen Pleqria"

Song from the album:

"Evergreen"


Me fal nese te them,se kurr sdo te harroj
Me fal nese kete dashuri,ndonjeher e mallkoj
Me fal ndoshta ne kohe te gabuar te dashuroj
Me fal ndoshta preje teje,shume po kerkoj

Jo jo smund jetoj pa ty,mua me duhen ata dy sy..
Jo jo smund jetoj pa ty,mua me duhen ata dy sy....ah ah ah ah ah...

Me fal per gjdo lote,qe e derdhe, per mua
Me fal me fal qe aq shume te dua(2 here).

Jo jo smund jetoj pa ty,mua me duhen ata dy sy..
Jo jo smund jetoj pa ty,mua me duhen ata dy sy..ah ah ah ah ah...


Lyrics submited by  edona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019