Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Vdekja Ime S'te Prish Pune Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Do te shkrihem Te venitem
Si kandili kur ska vaj
Balt e pluhur Do te behem

Te me shkel nje kemb e saj

E te prehem Duke puthur
Ate kembe Pasandal

E te prehem Duke puthur
Ate kembe Pasandal

A sme thua Cke me mua
Pse te dua Paskam faj

Pse e qune hidherime
Ahh ne vdekshaa Ti mos qaj

Vdekja ime ste prish pune

vaj e zeza jete e vaj
vaj e zeza jet e vaj


Ky tekst u dërgua nga  Ardit112


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fisnikët
Publikimi: 28/08/2008


Fisniket - Vdekja Ime S'te Prish Pune
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdekja Ime S'te Prish Pune".
3. Video është e këngës "Vdekja Ime S'te Prish Pune", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0