A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fitim Bajra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Fitim Bajra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Shkurt 2017, Faton Cakolli publikon videoklipin "Sa Vash E Bukur", në bashkëpunim me Fitim Bajra. Muzika e këngës u punua nga Fitim Bajra, teksti u shkrua nga Fitim Bajra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Andi AD

Hary-B

Flame

5kinny

Bernie

Scandali

Real K

Princi Rebel (Ani)

Terror A.K.A Shkupi

D.S.


Tags: Fitim Bajra, F-King, Ogb, O.B.G, O.B.G.

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019