Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Martanishin Sun E Shtroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Zjarr ne male zjarr ne kodra
Po na vika pasha me lodra
Po na vika pasha me lodra

Zjarr ne male zjarr ne bjeshk e
Do ta djegim o Martaneshn e
Do ta djegim o Martaneshn e

S'un e djegish Martaneshn e
Shtate vjeç djali e rrok dyfekn e
Mun si gjarpni me nand kren e

Mahmut pasha aj rrem dragoi
Te nand male ç'i kerkoi
Martaneshin s'un e shtroi

Martaneshi vend i mire
S'duron pashe e s'duron vezir e
S'duron pashe e s'duron vezir e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Fitnete Rexha - Martanishin Sun E Shtroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martanishin Sun E Shtroj".
3. Video është e këngës "Martanishin Sun E Shtroj", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0