Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Moj Dashnore Te Bekofte Perendia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  24

Moj dashnore të gjykoftë Perëndia
Si ma çfaqe dashninë të rrem
Se fjala jote dhe bashkënia
E pabesë moj paska qen

Se fjala jote dhe bashkënia
E pabesë moj paska qen

Unë të dita moj se t’kam mike
Prandaj e vuna dashninë me ty
Ti s’u kallxove aspak fisnike
Sa që s’paska të rrëfym

Ti s’u kallxove aspak fisnike
Sa që s’paska të rrëfym

T’u thaftë dora moj që më shkrove
Mallku qofshin letrat e tu
Se vet më deshe më harrove
Sa besnik te kom qëndru

Se vet më deshe më harrove
Sa besnik te kom qëndru


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fitnete Rexha - Moj Dashnore Te Bekofte Perendia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Dashnore Te Bekofte Perendia".
3. Video është e këngës "Moj Dashnore Te Bekofte Perendia", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0