Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Mun Aty Ke 7 Zymbyla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Mun aty ke shtate zymbylat
Ku kendojshin o te shtate bylbylat
Aman aman e aman e
Ku kendojshin o te shtate prej nji here
Ata dimnin ata dimnin e bojshin vere
Hejhej hej aman

Ref...x2
Neper fusha te barit o
Bylbyl o
O ne lule t'beharit o
Bylbyl o

çeshte kjo goca qe rri mbas dere
çti besh kryn o more pash esmere
Aman aman e aman e
Esmerja more sa me pa mue
Uli kryte uli kryte tu mendue
Hej hej hej aman

Ref...x2
Neper fusha te barit o
Bylbyl o
O ne lule t'beharit o
Bylbyl o

Mun aty more naten e
Ku çelin o zymbylat vete
Aman aman e aman e
Ku çelin o zymbylat vete
Bojshin hije bojshin hije mor per dy vete

Ref...x2
Neper fusha te barit o
Bylbyl o
O ne lule t'beharit o
Bylbyl o


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Fitnete Rexha - Mun Aty Ke 7 Zymbyla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mun Aty Ke 7 Zymbyla".
3. Video është e këngës "Mun Aty Ke 7 Zymbyla", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0