Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Kno Moj Qyqe Se Po Vjen Behari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kno moj qyqe
Se po vjen behari
Ç’i ra zjarri
Ç'u dogj stani

Un po qaj
Për bojesmeren
Gjumi lalën goce
Nuk e merr-e

Po qaj nat
E po qaj ditë
Qaj syzezën lala
Që m’ka ikë

E knon kumria lal
Sabah n’sabah x2

E na erdh vakti shpirto
Për me u nda x2

Ref...
Jarananane e duj'e lalën-e
Jarananane e të don lala-e

E knon kumria lal
Dit'o për dit x2

E gjithnji goca lal
Po vjen tu rrit x2

Ref...
Jarananane e duje lalën-e
Jarananane e të don lala-e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Fitnete Rexha - Kno Moj Qyqe Se Po Vjen Behari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kno Moj Qyqe Se Po Vjen Behari".
3. Video është e këngës "Kno Moj Qyqe Se Po Vjen Behari", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0