Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Hypi Djali Ne Molle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Hypi djali n'moll e moj
Lyp nji cuc te holl e x2

E holl e jam vet e moj
Si lule me flet e x2

Hypi djali n'dardh e moj
Lyp nji cuc te bardh e x2

E bardh e jam vet e moj
Si lule me flet e x2

Hypi djali n'kumull moj
Lyp nji cuc te bukur x2

E bukur jam vet e moj
Si lule me flet e x2

Hypi djali n'pjeshk e moj
Lyp nji cuc te zeshk e x2

E zeshket jam vet e moj
Si lule me flet e x4


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fitnete Rexha - Hypi Djali Ne Molle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hypi Djali Ne Molle".
3. Video është e këngës "Hypi Djali Ne Molle", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0