Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Fitnete Rexha - Për Midis Pazarit Të Durrësit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2012

2012-10-19T21:10:42Për midis pazarit t’Durrsit
O ç'ma hudh dorën serbes x2

Ti mre djal ore djal i ri e
Pse m'i zen vetllat me fes x2

Ref...
Dallandyshe vaj vaj vaj
Sy laroshen me lot ta qaj
Dallandyshe vaj oji
Sylaroshen ta shti në gji

Ç'm'i ke vesh dimit t’mermerit
Dhe jelekun qep me ar x2

Do t'i lutem do t’i themi
Të më marr' se jam beqar x2

Ref...
Dallandyshe vaj vaj vaj
Sy laroshen me lot ta qaj
Dallandyshe vaj oji
Sylaroshen ta shti në gji


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...