Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Ç'u Dëshirush Me Të Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ç’u dëshrush me t'pa ty
Ftyrën tande mori moj
U bo shumë qi s’jemi pa
Letra prej teje s'kam marr

U bo shumë qi s’jemi pa
Letra prej teje s'kam marr

Fati im me ty osht lidhë
Përveç teje tjetër s’du
Për ty mendoj ditë e nat
Vetëm ty o do t'jesh për mu

Për ty mendoj ditë e nat
Vetëm ty o do t'jesh për mu

Paske pas fatin e zi
Aman aman
Ç'i s'na lojn për me u pa

Ç'i s'na lojn për me u pa

Kur i shoh
Shokt e mi ej aman
Me të dashnet
Krah për krah x2

Faqe kuqe moj shefteli
Aman aman
Edhe buzët si jesheboj

Edhe buzët si jesheboj

Ku t'ka lala
Moj kumri ej aman
Pse s'po flet
O njiher me goj x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber





Fitnete Rexha - Ç'u Dëshirush Me Të Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'u Dëshirush Me Të Pa Ty".
3. Video është e këngës "Ç'u Dëshirush Me Të Pa Ty", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0