Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Me Gëzim Po Shkoj Në Punë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  14

Me gëzim po shkoj në punë
Po punoj e qet e lirë x2

Faqebardhë e lumja unë
Sa me gaz e me dëshirë x2

Me shoqet jam vu në garë
Tu kalu normën përdit x2

Na u dhashtë punë e mbarë
Jemi shembull për të rinjt x2

Po punoj për vendin tim
Do të ec përher më shumë x2

Natë e ditë e pa përtim
Faqebardhë e lumja unë x2

...

Natë e ditë e pa përtim
Faqebardhë e lumja unë x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fitnete Rexha - Me Gëzim Po Shkoj Në Punë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Gëzim Po Shkoj Në Punë".
3. Video është e këngës "Me Gëzim Po Shkoj Në Punë", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0