Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Dashurinë Që Kam Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dashunin që kam për ty e
Askërkujt s’mund t'ja kallxoj e x2

Bukuroshe m’shif me sy e
Dashurin tate s’e harroj e x2

Askërkush moj s’mund ta dij e
Se ç’kërkon kjo zemra ime x2

Vetëm ti o syu i zi e
Që ma bon zemrën thërrime x2

Pra ç’kërkon kjo zemra ime
Vetëm ty të dashuroj e x2

Për t’heq vujtje e mjerime
Të dy zemra t’i bashkoj e x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fitnete Rexha - Dashurinë Që Kam Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurinë Që Kam Për Ty".
3. Video është e këngës "Dashurinë Që Kam Për Ty", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0