Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Karanfili Ne Saksi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Karafili ne saksi
Aman karafili o ne saksi
I cel gonxhet nji nga nji
Aman i cel gonxhet o nji nga nji

Hem tipar hem bujar
Aman je i bukur o per behar
Aman per behar X2

Ku ta gjej o nji djal te ri
Aman ku ta gjej o nji djal te ri
T'mos pi ven e t'mos pi raki
Aman mos t'pi ven e mos pi raki

Hem shkollar hem bujar
Aman djal te bukur ziliqar
Aman ziliqar X2

Celin vjollcat dy nga dy
Aman çelin vjollcat o dy nga dy
Ku ta gjej o nji vajz si ty
Aman ku ta gjej o nji vajz si ty

Hem syzez hem bel holle
Aman faqekuqe moj porsi molle
Aman porsi molle X2


Ky tekst u dërgua nga Genti

Fitnete Rexha - Karanfili Ne Saksi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karanfili Ne Saksi".
3. Video është e këngës "Karanfili Ne Saksi", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0