Fitore Gashi Kabashi
Fitore Gashi Kabashi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fitore Gashi Kabashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 24 Gusht 2023, Fitore Gashi Kabashi publikon videoklipin "Dasma E Gurbetqarit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa orkestrimi u realizua nga Ardian Kastrati....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0