Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitore Gjonbalaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  72
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Fitore Gjonbalaj është një këngëtare e njohur. Eshtë këngëtare e popullarizuar dhe mjaft e pranishme kohëve të fundit në estradën kosovare. Falë zërit të saj që ka një shtrirje të madhe dhe ngjyrë të veçantë por edhe vullnetit të madh për të krijuar gjëra të bukura, ajo arriti të pushtojë zemrat e muzikëdashësve të të gjitha gjeneratave të cilët e admirojnë pa masë. Është kjo Fitore Gjonbalaj e cila me mjaft modesti, me një buzëqeshje të lehtë dhe ngrohtësi është gjithmonë e gatshme të jetë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentVjeshta (2007)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Drenusha Latifi

Besa Morina

Teuta Blaka

Linda Mirena

Egzona Krasniqi

Fjolla Krasniqi

Elida Kryeziu

Valentina Ajdari

Albulena Kajtazi

Syzana Jashanica

Tags: Fitore Gjonbalaj


Komente mbi këtë artist