Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fjolla Elmezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fjolla Elmezi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Fjolla Elmezi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Luaj Ne Piano". Në Dhjetor 2003, Fjolla Elmezi merr pjesë në Ylberi 2003 me këngën "Xixëllonja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donika Lumi

Xhulia Xhima

Rukije Katana

Valza Berisha

Edona Ibrahimi

Donika Zhushi

Estela Nikoliqi

Lirika Krasniqi

Yllka Rexha

Arbnora Bahtijari

Tags: Fjolla Elmezi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet