Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fjolla Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29
  • Vendlindja:
  • Suhareke 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Fjolla Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore dasmash. Ajo ka lindur dhe e rritur vjen nga qyteti i Therandes/Suhareke. Fillet e muzikes i kishte qe nga shkolla fillore e deri me tani sic e shohim me shume vullnet ne profesionin qe ka. I pelqen thjeshtesia dhe per muziken ajo thot qe e ben me shum knaqesi dhe se e adhurone shume. Me pak fjale ajo thot qe muzika eshte frymezimi i saj dhe se nuk do te ndalet asnjehere. Ne vitin 2006/2007 ishte soliste e grupit Hana Band me kengen 'Dit pas dite'. Në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lori

Dorina Xerxa

Viona Shabani

Dafina Kastrati (Gjakove)

Dafina Morina

Llollo

Vesa Smolica

Monika Salihu

Arbëresha Hajdari

Malda Susuri


Tags: Fjolla Gashi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet