A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Fjolla Krasniqi është një këngëtare e njohur. Një vajzë e re, me një zë të veçantë dhe me një prezentim shumë të veçantë në skenë. Ajo zemrat e artdashësve i rrembeu shumë shpejtë, diti të komunikojë me ta dhe me skenën. Muzika i fle në shpirt, muzika është pjesë e saj, pjesë e familjes së saj, mike e përditshme e familjes Krasniqi. Me siguri e kuptuat se është fjala për solisten Fjolla Krasniqi e cila pushtoi ekranet dhe mediat e qytetit që nga nismat e saja në këtë botë të artit. Fjolla ës...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Llollo

Blinera Krasniqi

Dorina Xerxa

Arbëresha Hajdari

Syzana Jashanica

Viona Shabani

Dafina Kastrati (Gjakove)

Malda Susuri

Fitore Gjonbalaj

Valentina Ajdari


Tags: Fjolla Krasniqi, Fiolla Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019