A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  214
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Fjolla Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fjolla Morina është një këngëtare me shumë sharm nga Kosova. Gati të gjitha këngëtaret e evitojne kete teme, Fjolla është e vetmja që publikisht e ka pranuar se ka pasur ndërhyrje në trupin e saj duke filluar nga buzët e pastaj edhe në pjesët e tjera. Siç duket ajo është e kënaqur me pamjen e saj pavarsisht ndërhyrjeve dhe kjo gjë nuk i pengon aspak. Fjolla Morina i kishte dhënë fund beqarisë qysh në moshë të re sepse ishte e dashuruar dhe mendon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Kurti

Gentiana Podrimaj

Edita Sopjani

Nazmije Selimi

Bubulina Krasniqi

Shkenda Dubova

Mirsa Kerceli

Monika Salihu

Vesa Smolica

Sara Kalaveshi


Tags: Fjolla Morina, Fiolla Morina

Fjolla Morina në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019