A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Shala

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Fjolla Shala is a popular singer. Fjolla Shala është një këngëtare shqiptare nga Kosova. Shkollën fillore e kreu në Shkollën e Muzikës për piano, ndërsa shkollën e mesme e vazhdoi në Gjimnazin 'Hajdar Dushi' në Gjakovë. Talentin e saj që në moshë të hershme e shfaqi nëpër koncerte të ndryshme. Në vitin 2012, Fjolla Shala merr pjesë në X Factor Albania 2. Në Maj 2013, Fjolla Shala merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Beso Ne Nje". Tanimë ka publikuar edhe këngën e fundit...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

X Factor Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Llollo

Elbenita Kajtazi

Viona Shabani

Malda Susuri

Edona Vatoci

Qendresa Batllava

Arbëresha Hajdari

Dorina Xerxa

Nora Bekteshi

Besiana Shkodra


Tags: Fjolla Shala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019