Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fjona Shabani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fjona Shabani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Fjona Shabani merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Hallet E Majmunit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Blorentina Morina

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Rea Rexhepi

Anamaria Isufaj

Erika Ahmeti

Fortesa Berisha

Vesa Kiseri

Shejla Sylejmani

Tags: Fjona Shabani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet