Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fjoralba Kafazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Fjoralba Kafazi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1995, Fjoralba Kafazi merr pjesë në Festivali i 34-të në RTSH me këngën "I Besoj Ëndrrës". Në Dhjetor 1997, Kozma Dushi, Fjoralba Kafazi & Pirro Duka marrin pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Rruga E Fatit". Në Dhjetor 1998, Fjoralba Kafazi merr pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Shpresa Që Nuk U Tret". Në Dhjetor 1999, Fjoralba Kafazi merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Dhe U Deshëm, Dhe U...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ledi Vokshi

Linda Sadiku

Erika Rustemi

Saelma

Melani

Erga Halilaj

Alisiana

Arsinda

Orjola Xhemollari

Irena Metalla

Tags: Fjoralba Kafazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet