Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjoralba Ponari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  281
 • Vendlindja:
 • Tropojë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fjoralba Ponari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bukuroshja e ekranit është sot një nga moderatoret më të njohura në Top Channel. Në vitin 2016, Fjoralba Ponari merr pjesë në The Voice Of Albania 5....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Komente

3 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha


Artistë Të Ngjashëm:

Sara Kapo

Jenny Jonas

Enia

Albora

Matilda Mati

Xhuli Pjetraj

Nilsa Hysi

Deborah Dollapi

Ayssel Kristuli

Zhorzheta Sota

Tags: Fjoralba Ponari


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet