A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjorentin Dore

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Fjorentin Dore is a singer of Pop-Rock music. Më datë 15 Maj 2019, Fjorentin Dore publikon videoklipin "Do Jetoj"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lucky Voice

Mardi

Sokol Musaj

Kliton Roci

Ahmed Emurllai

Ermal Ponoci

Armend Fejzullahu

Ylli Shaqiri

Skerdi (Top Fest)

Fisnik Berisha


Tags: Fjorentin Dore

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019