A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Flaka Krelani - Le Te Behet Çfare Te Doje


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/12/2009

2009-12-29T05:52:18

Participating in

Festivali i 48-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Le Te Behet Çfare Te Doje" sung by Flaka Krelani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Flaka Krelani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019