Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Flaka Krelani - Relax  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/03/2016

2016-03-04T18:16:07+00:00

Muzika:

Flaka Krelani

Këngë e albumit:

"Xperimental"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15
Merre relax
gjithcka ne venin e vet
krejt osht perfekt
kur je perfekt edhe ti vet

Veshu mire
niju fresh
jeto i lire
jeta ka plot
bukuri
ti mushe me dashni

reff…
Bone rrethin
Njeke qefin
Leje dertin
Mos ja vno veshin

Ti je vet ndryshimi
nisja nga fillimi
le t’filloj ritmi
muzika osht vet sherimi

Veshu mire
niju fresh
jeto i lire
jeta ka plot bukuri
mushe me dashni

reff…
Bone rrethin
Njeke qefin
Leje dertin
Mos ja vno veshin


Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet