A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flaka Krelani - Vet'me


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/07/2018

2018-07-31T17:54:39

Music & Lyrics:

Flaka Krelani


E kuptova që veq lakuriq don me m'pa
Insiston bashk n'shtrat me ra
Sekretet personale me ty mi nda
Andra me sy qel jo me mu s'ka

Historia lyp që na mu nda
Premtime dhurata jo mo nuk ka
M'thirre diamant
Deshte me mi ble mant

Si macja që i qart qant
Tash po m'thu sa shum po m'dham
Si macja që i qart qant
Tash po m'thu sa shum po m'dha a am

2X reff:
Tash po nina ma free
Kur un vetëm po pi
Me ni got raki
Un kam ra n'dashni

Historia vazhdon kur e bone me ni tjetër
Si ujqit e vjetër
Maje shënim n'letër
(maje shënim n'letër)

Pse m'dole kaq i paftyr
Mi bo prapa shpinës s'osht mënyr
Nëse don mu nda mu thuma n'ftyr
Mos e gjej asni tjetër mënyr

Pse po miresh me intriga
Lej kta tripa tripa tripa
Gjestet tua si gjestet e qikav
Hastalavista shoki se une ika


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019