TEKSTESHQIP

Flaka Krelani
E Di
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Di" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Flaka & Xhimi, ndërsa produksioni u mor përsipër nga Xhimi On Dë Beat.