TEKSTESHQIP

Flaka Krelani
Thell
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thell" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe teksti është shkruar nga vetë artistja.