TEKSTESHQIP

Flaka Krelani
Slay
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Slay" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Qershor 2019, Flaka Krelani publikon videoklipin "Slay". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Flaka Krelani. Produksioni audio është bërë nga XhimiOndeBeat ndërsa për anën vizuale është kujdesur produksioni InFilms me regji të Pëllumb Rracit. Ndërkaq projekti muzikor është realizuar në studion J2L Records.