Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Flaka Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Flaka Ramadani është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Alma Jahja

Vjollca Pasku

Sibel Halimi

Angjelina Krasniqi

Klejda

Lendita Qeriqi

Edja Terpani

Kristjana

Armira Gashi

Emma Borovci

Tags: Flaka Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet