Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Zeneli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Flaka Zeneli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Flaka Zeneli merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Pse Kshtu Pse Ashtu". Në Qershor 2005, Flaka Zeneli merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Nuk Kam Halle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donika Zhushi

Dea Sabriu

Dhurata Haliti

Egzona Kryeziu

Ambra Troplini

Arta Grajqevci

Xhenis Dhima

Estela Nikoliqi

Ermira Ahmeti

Rina Shyti

Tags: Flaka Zeneli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet