Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Flakron Voca

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Flakron Voca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Gusht 2014, Flakron publikon videoklipin "Haide Sonte", në bashkëpunim me Albina. Në vitin 2017, Flakron Voca merr pjesë në Albanian Star 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Albanian Star

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mel Duraku

Lindi Baksi

Omar

Hakif Krasniqi

Vesel Kryeziu

Egzon Bajra

Amir Rexhepi

Kujta

Arben Kernaja

Islam Morina

Tags: Flakron Voca, Flakron


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet