Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flakron Voca - Avanturiste Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


N`holiwood nuk po jetojm
Ta kem jeten fill me ngjyra
Dashurin duhet ta mbrojm
Qe tmos kemi 100 fytyra

Dam e bere jeten time
Harove ato kujtime
Kur une zemren ta dhurova
Tash cdo gje mbaroj

Ref.x2
Jo ste dua vash avanturiste
Qe ma fale dashurin me kiste
Duke shkelur mbi mua qe te dua
Theve besen qe ma dhe mua

N`holiwood nuk po jetojm
Ta kem jeten fill me ngjyra
Dashurin duhet ta mbrojm
Qe tmos kemi 100 fytyra

Dam e bere jeten time
Harove ato kujtime
Kur une zemren ta dhurova
Tash cdo gje mbaroj

Ref.x2
Jo ste dua vash avanturiste
Qe ma fale dashurin me kiste
Duke shkelur mbi mua qe te dua
Theve besen qe ma dhe mua


Flakron Voca - Avanturiste
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Avanturiste".
3. Video është e këngës "Avanturiste", por nuk këndohet nga Flakron Voca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flakron Voca:


Komente 0