A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flame & Latuà - Selam


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/01/2019

2019-01-06T20:56:53

See Also

LatuàSorry, this song lyrics is not yet available "Selam" sung by Flame & Latuà.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Selam".
The music video from Flame & Latuà attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Fersan Jahiu - Selam

Dashurinë në zemër e kam
Sikur unë askush nuk të don

Veç një her me sy me t`pa
lum bafsha ja Resulallah

Veç një her me sy me t`pa
lum bafsha ja Resulallah

Selam të bajn trojet tona Ja Resulallah
Sa mka marr malli me tpa ja Habib Allah
Shembëlltyra më e mir ja Nebij Allah
Ja Resul ja, Habib ja, Nebij Allah

Selam të bajn trojet tona Ja Resulallah
Sa mka marr malli me tpa ja Habib Allah
Shembëlltyra më e mir ja Nebij Allah
Ja Resul ja, Habib ja, Nebij Allah

Krejt ummeti ty të pasonë
e gjithë bota folin mirë për ty

Emri yt Ezanin e hijeshon
vepra jote është Syneti jonë

Emri yt Ezanin e hijeshon
vepra jote është Syneti jonë

Selam të bajn trojet tona Ja Resulallah
Sa mka marr malli me tpa ja Habib Allah
Shembëlltyra më e mir ja Nebij Allah
Ja Resul ja, Habib ja, Nebij Allah

Selam të bajn trojet tona Ja Resulallah
Sa mka marr malli me tpa ja Habib Allah
Shembëlltyra më e mir ja Nebij Allah
Ja Resul ja, Habib ja, Nebij Allah

Ja Resullah, Ja Habib Allah, Ja Nebij Allah, ja Shefij Allah
Ja Resullah, Ja Habib Allah, Ja Nebij Allah ja Shefij Allah
Ja Resullah, Ja Habib Allah, Ja Nebij Allah ja Shefij Allah

Kobra aka Helmusi - Selam

Ooo se kur vim sene bim (hahaha)
Bohet boommm gjithka nrrethin
(brrap brrap brrap SHQIPET E PERGJAKSHME)
Krejt e din qka na bim
Gjithka sillem qitu rrim
Krejt e din kur na vim
Sene boommm boommm boommm po nin
Ata zdin ata rrin ata shohin TBA

Yeaa Kobra a.k.a Helmusi
My shqipe Rinor
Edhe niher 2011 osht e jona
Motherfuckin
Kobra
......................
Pom thirr repi qe po vi shpejt si JAME BOND
A bon 1 hit qe prit 1 sekond
Shum cudi koka dek ky far zhandri
Qe un po vi tesha kat sikur dhandrri
U plaka me kapuca me kapela na RREBELA ja prum repin ju
O ku jeni harabela ju qa po doni me kallxu
A nuk kini kurgjo hiq bich jini skini as zo
Spo ka shije kjo muzik pa u kon e jona frym normal
U met repi n'rrug qata po e shtujm boom
E dhezi shpejt direkt si met 3-ten
Qata baba qe thojn n'rep gjyna kshyre veten
Kthena ka skena skena stervin
Zanat e kom trive i jepi dashnin
Krejt e din a pom nin kshyrem mir
1-sh e kom KOBREN e DMC
......................

Ref; 2 Kobra
......................
Selam vlla jepi tonva ka 1 selam andej
Kejt e din kush osht TBA
Gjdo rekord e thej t'pshurrsha 2 spota
Hiq spo du mem pa ma nje emrin kejt bota
.....................

Rinori
.....................
.............. Dashnin e ki te na
Qa boni ju po dihet kejt pralla
Kejt i kini n'fleta qa perjetojm dverrteta
Dallimi prej juve osht se na nuk rrejna
Nuk bojna sen tprisht as zbojna sen per bich
Bojna vetem per ty e at qa .....
Nuk ma nin hiq sa fansa i ki nuk um han raki
Qitmi mu kta muta une kejt ti kalli
Duhet me bo rep se shun dhipa folin prap
Mfal qe ta thash o bulash ngoje tash
Ta bina sen trond ty andej ka skemi thika
Qitni thika disa mas interneti shum do trima
Pom doket qe spo kini qa po kina na
Hina repit pi qefit sjom si ata
RINORI SHOKI ME DOSTIN KOBREN
Qitja timin shqipe prej ...... e nder n'GJAKOV
.....................

Ref; 2 Kobra
......................
Selam vlla jepi tonva ka 1 selam andej
Kejt e din kush osht TBA
Gjdo rekord e thej t'pshurrsha 2 spota
Hiq spo du mem pa ma nje emrin kejt bota
.....................

.....................
Rinori shoki
Kobrea a.k.a Helmusi
Selam ju qon kejt ju
Motherfuckin 2011 ok
.....................
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019