Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Latuà është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 29 Prill 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Ajo". Më datë 8 Shtator 2016, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Lucky Luciano", në bashkëpunim me Dr.Flow & Jetmir. Më datë 2 Nëntor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Chardonnay". Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco". Më datë 19 Dhjetor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Lule Me 3sha". Më datë 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Benxhi

MIN 3

Don Arbas

Gesko

Ace Yah

Xexi (Driton Berisha)

Nehat Istrefi

Lek Plepi

Skerdi

Vigan Shehu


Tags: Latuà, Latua, Murat Maliqi

Krijo Një Kartolinë