Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Cana - I Huaj Ne Qytet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

U'KTHEVA SERISHT
NE QYTETIN E VJETER
KREJTESISHT I HABITUR
U DUKA NJE TJETER

DHE ORA KISHTE SHKUAR
DICKA ME SHUME
NE RRUGET E QYTETI,
I VETEM ECJA UNE

MBI MURE ZHGARAVITUR
EMRA PA LIDHJE
DHE PEMET E TUA
SOT ZBEKAN AS HIJE

DHE KENGA E VJETER
ZDEGJOHET NE RRUGE
NGA ZHURMA EMAKINES
QE FRENA SKA KURE

HEJ! THERRITA
NUK E DI CPO NDODH
KU JANE NJERZIT?
KU ESHTE AJO?

NEN DRITA FIKUR
HAPAT NGATRROJ
BUZEQESHJEN E FUNDIT
NJE LYPES MA DHUROJ
Flamur Cana
Publikimi: 24/05/2004
Festivali: Top Fest 1


Flamur Cana - I Huaj Ne Qytet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Huaj Ne Qytet".
3. Video është e këngës "I Huaj Ne Qytet", por nuk këndohet nga Flamur Cana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flamur Cana:


Komente 0