Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Cana - Madam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ajo eshte nje Dame,e hijshme,e rende
Kur me kalon prane,vendin I leshoj,
Nje zonje e vertete qe me le pa mend
E shikoj fshehur,perballe s’mund t’i qendroj.

Me te zeza veshur,ngjyrat nuk ido
Mbremja vezullon nga shkelqimi saj,
Pikture nga dore e Zotit,i shkelqen fytyra
I marre le te behem,zemra te me qaj.

Perplasen shikimet,zonjen xhelozojne
Ajo ka prezence dhe kur kafen pi.
Cigaren ia ndezin,zemerplasur shkojne
E bukura sdo njerez,gjithmone vetem rri.

Ajo s’pershendet,buza eshte pa gaz
Rrugen t’gjithe I hapin dhe I thone: MADAME.
Sa serioze eshte,sa shume zemra plas
Se keshtu jane Zonjat,te egra plot sharm...
Flamur Cana
Publikimi: 23/07/2019
Muzika: Flamur Cana
Produksioni: Bledi Telha


Flamur Cana - Madam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Madam".
3. Video është e këngës "Madam", por nuk këndohet nga Flamur Cana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flamur Cana:


Komente 0