Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flamur Plakiqi - S'mujn Me Na Nda

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'mujn Me Na Nda".
3. Video është e këngës "S'mujn Me Na Nda", por nuk këndohet nga Flamur Plakiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flamur Plakiqi - S'mujn Me Na Nda  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Produksioni:

Chipsi

Komente

Asnjë Koment

11/01/2020

2020-01-11T18:00:11+00:00Per qdo natë un ty po te kerkoj
Pyes njerzit ku mund ta takoj
Po me thon qe ndarja jon ty po te mundon
Kan provu te tjetri ty me t’dhan
Fati jon te tjetri ty stka lon
Nja i tjetrit fjalen ja km dhan
Ska njeri qe na ndan

Dhimbje qe vet i shkaktum
Prap na bashkun
Jemi sha e qka nuk kemi ba
Po kurr nuk jemi nda

Sikur krejt boten per ty me ma fal
Dashninë qe kam per ty jo smujn me ndal
Na kan nda njeher na kan nda
Jo smunen ma


Më Shumë Këngë Nga Flamur Plakiqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet