Flandra Aliu
Flandra Aliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Flandra Aliu është një këngëtare. Më datë 11 Shkurt 2022, Flandra Aliu publikon videoklipin "Ti Po Rren". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 7 Korrik 2022, Sefë Duraj & Flandra Aliu publikojnë videoklipin "Dashnija E Jetes". Teksti i këngës u shkrua nga Jetmir Salihu. Videoklipi u prodhua nga MProduction, ndërsa produksioni audio u realizua nga Floriant Salihu (Flow). Më datë 22 Mars 2023, Flandra...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0