Flavia Mija
Flavia Mija

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Flavia Mija është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 17 Maj 2016, Flavia Mija publikon videoklipin "Po Vjen Nusja". Më datë 19 Nëntor 2016, Flavia Mija publikon videoklipin "S'me Meriton". Më datë 12 Tetor 2017, Flavia Mija publikon videoklipin "Bije Dibrone Lind N'tirone". Më datë 5 Gusht 2022, Flavia Mija publikon videoklipin "Kan Provu Me Na Nda", në bashkëpunim me Gzim Berishën. Muzika e këngës u punua nga Granit Spahiu, teksti u shkrua nga Granit Spahiu, ndërsa orkestrimi u kr...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0