Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flavio Vito - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Naten pa ty kam frike
Zgjuar rri sa behet dite
Endrrat, i shoh me ty
sikur prane ti ke
Nje tjeter dashuri

Mos me talle ti mos luaj
Te betohem nuk genjej
Nuk ka nate qe te mos vuaj
Te shkosh ty dte le.
Endrrat nuk jane te vertetta
Sidomos ne dashuri
Edhe endrrat kane te fshehta
Ti dhe une jo nuk i dime.

Nuk te le te shkosh
Puthme deri ne mengjes
Jo nuk dua qe te pushosh
Derisa te vdes

Oret qe shkojne pa ty
ndjehem keq,i strukur rri
Hapat kthej tek ti do vij
Fryma mbaj e te prek ty.

Ti s'e di sa shume te dua
ndaj skam pse te genjej
Une ty te dashurova qetesine nuk gjej
Edhe endrrat kane te fshehta, sidomos ne dashuri
Ndoshta nuk jane te verteta
Ti dhe une jo nuk i dime

Nuk te le te shkosh
Puthme deri ne mengjes
Jo nuk dua qe te pushosh
Derisa te vdes (3x)


Ky tekst u dërgua nga te qrFlavio Vito
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Flavio Vito - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Flavio Vito.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente 1