A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Flipp është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Prill 2018, AK publikon videoklipin "Prej Funit", në bashkëpunim me Flipp & Slitta. Më datë 11 Maj 2018, Flipp publikon videoklipin "Get It In", në bashkëpunim me AK & DukeVLI. Më datë 9 Korrik 2018, AK, Flipp & Slitta publikojnë videoklipin "Trappin’". Më datë 26 Tetor 2018, Slitta, Flipp & AK publikojnë videoklipin "One Time". Më datë 26 Maj 2019, AK publikon videoklipin "Peshe E Rand", në bashkëpunim me Slitta & Flipp. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Slitta

Flow

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

Natra

Kino

J.B.


Tags: Flipp, Fllipp

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019