Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flo Rida

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Tramar Lacel Dillard
 • Vendlindja:
 • Carol City, Florida 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 42 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Flo Rida është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe R&B. Emri i tij është Tramar Lacel Dillard, por reperi njihet më shumë si Flo Rida. Albumi i tij debutues u hodh në treg në mars të 2008-ës dhe ka titullin "Mail on Sunday". Kënga e parë e albumit është "Low", një bashkëpunim me T-Pain dhe kolona zanore e filmit Step Up 2. "Low" zuri vendin e parë në klasifikimin Billboard Hot 100. Këngë të tjera, pjesë të albumit, që u pozicionuan mjaft mirë në klasifikimin e Hot 100 janë "In the Ayer", një bashkëpun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Flo Rida

Komente 0