Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Bakiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Flora Bakiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash dhe popullore tetovare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentTakimi I Sontem


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Venera Imeri

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Stela Brahimllari

Sevi

Jorida Zaimaj

Shpresa

Anisa Dervina

Liliana Kanina

Burbuqe Rada

Tags: Flora Bakiu, Florie Bakiu, Florije Bakiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet