Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi & Selajdin Miftari - Ik Mos U Dashuro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qysh adit kur u takum
Thash se u dashurove nmu
E’kam shpirtin me sevda
Shti gjithkën me u dashuru

Ref.:
Ik mos u dashuro ashtu e kam zemren
Ik sa je ne fillim jam dashnor me emër


Ky tekst u dërgua nga Mbarime jusufi

Flora Gashi & Selajdin Miftari - Ik Mos U Dashuro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Mos U Dashuro".
3. Video është e këngës "Ik Mos U Dashuro", por nuk këndohet nga Flora Gashi & Selajdin Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0