A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Selajdin Miftari (Salushi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Emri i Vërtetë:
  • Selajdin Miftari
BIOGRAFIA: Selajdin Miftari (Salushi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore rapsodike. Në vitin 1997, Selajdin Miftari (Salushi) publikon albumin "Eja Pusho Ne Kraharorin Tim". Më datë 2 Gusht 2011, Selajdin Miftari (Salushi) publikon videoklipin "Me Ni Dasem Te Ni Zotnis". Në Nëntor 2011, Selajdin Miftari (Salushi) merr pjesë në Fest Nota e Artë 2011 me këngën "Tasht Me Dasht E Baj Shqiperi". Më datë 31 Tetor 2013, Selajdin Miftari (Salushi) publikon videoklipin "Matura"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Eja Pusho Ne Kraharorin Tim (1997)

Kenge E Mahi N’sharki E N’cifteli

Bukuria


» Dërgo Një Këngë »

Matura
Me Ni Dasem Te Ni Zotnis


Artistë Të Ngjashëm:

Dukagjin Avdyli (Dugi)

Beke Nikqi

Latuà

Agon Nimani

Pellumb Elmazi

Chika

Viagra

Burim Kastrati

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Niku


Tags: Selajdin Miftari - Salushi, Selajdin Miftari, Salushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019