Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Mos Prit Lutje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Miti Geci

Komente

Asnjë Koment

04/12/2019

2019-12-04T17:02:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Prit Lutje" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adem Mehmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mos i degjo shoqet qun
se ato te prishin pune
vetem zemra te tregon
a me don a nuk me don

Mos ma prish jeten
thuje te verteten
a me don a nuk me don

Ref.:
Mos me prit me lutje por ma jep nje puthje
vetem ashtu siq din tii
plot me zjarr e dashurii
fitove zemren time me shum perqafime
let te digjet zemra zjarr sepse eshte takimi i pare

eja zemer mos ke frik
eshte koha per romantik
sa te dua ta them tash
te gjitha vetem ty ti dhash

Mos ma prish jeten
thuje te verteten
a me don a nuk me don

Ref. 3x :
Mos me prit me lutje por ma jep nje puthje
vetem ashtu siq din tii
plot me zjarr e dashurii
fitove zemren time me shum perqafime
let te digjet zemra zjarr sepse eshte takimi i pareMë Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet