TEKSTESHQIP

Flora Gashi
Zemer Zemer
Lyrics

Fjal pas fjale rrotullohem
Por nuk ka efekt
Une me sy e ti me vetull
Mendja nuk do tpret
Fjal pas fjale po mundohem
Por nuk ka efekt
Une me sy e ti me vetull
Mendja nuk ta pret

Mbaroj kafja muhabeti
Na shkoj dhe kjo nate
Prap si shoku pershendetem
Asnje rezultat

Ref...x2
Ah zemer zemer
Shpirtin ne themer
Besom mu ma ke pru
Ah zemer zemer
Ti je me teper
Se sa ni shok per mu

x2
Hap pas hapi po mundohem
Nuk funkcionon
Para tjerve veq si shoqe
Po me prezenton

Mbaroj kafja muhabeti
Na shkoj dhe kjo nate
Prap si shoku pershendetem
Asnje rezultat

Ref...x4
Ah zemer zemer
Shpirtin ne themer
Besom mu ma ke pru
Ah zemer zemer
Ti je me teper
Se sa ni shok per mu

DËRGOI: